Реконструкція Заліщицької районної лікарні проходить швидшими темпами, ніж очікували в управлінні охорони здоров’я ОДА. Прогнозується, що завершити будівельні роботи вдасться уже до вересня цього року. Таким чином Заліщики матимуть найсучаснішу в області лікарню на рівні району з новітнім обладнанням, яке дозволить застосовувати сучасні методи лікування, – пише “Номер один”.

– Зараз триває підготовка фахівців для роботи на цій апаратурі, – каже начальник головного управління охорони здоров’я ОДА Михайло Буртняк. – Уже сформований перелік осіб, які пройдуть навчання закордоном і вивчатимуть там досвід роботи на такому обладнанні.

Нагадуємо, реконструкція Заліщицької лікарні проводиться за кошти мецената, уродженця Тернопільщини Дмитра Фірташа. У медзакладі планують створити найсучасніші відділи: приймально-діагностичний, реанімаційний, хірургічний, пологовий тощо. Наразі завершено ремонт поліклініки. Адміністративна частина уже почала освоювати нові приміщення. Також розпочав роботу харчоблок, в обладнання якого вкладено 200 тис. грн. Зараз тривають внутрішні роботи у добудові триповерхового корпусу, «швидкої» та утеплюються гаражі.