На прес-конференції начальника ДАІ Андрія Матрифайла громадський діяч, активіст Андрій Любецький намагався вияснити чи має моральне право працювати інспектором людина, яка неправомірно притягує до відповідальності водіїв, що доведено в суді.

ДАІЩодо обставин справи Андрій Любецький повідомив: «Я запитав чи має право працювати в ДАІ людина, яка підробляє документи та через яку я провів 2 роки в судах, виграв їх, в яких доведено мою правоту і неналежну поведінку старшого інспектора Полєхи В. В. Відповідь була Матрифайла була: «Ні»».

Після того Андрй Любецький зробив голосування в мережі “Вконтакті” де майже одноголосно користувачі проголосували за звільнення працівника. А згодом була подана заява в ДАІ з вимогою очистити ряди ДАІ від подібного роду інспекторів, зокрема Полєхи В. В. Однак не зважаючи на те, що під час прес-конференції Андрій Матрифайло фактично погодився що такій людині не місце в органах ДАІ, відповідь надіслав протилежну, де вказує, що пройшов строк давності дисциплінарного стягнення, щодо даного проступку, оскільки пройшло більше ніж пів року з дня вступу в законну силу вироку суду, однак начальник ДАІ вказав старшому інспектору Полєсі В. В., що в разі повторних проступків буде застовований дисциплінарний вплив.