Автори провокації, яка з’явилася на окремих Тернопільських сайтах, скористалися повідомленнями, щодо ситуації у Федерації футболу України, вдалися до відвертої і цинічної брехні стосовно відомого Тернопільського бізнесмена і мецената, Голови Тернопільської обласної Федерації футболу, віце-президента ФФУ Володимира Мариновського.

МариновськийНасправді ж у офісі Тернопільської обласної Федерації футболу жодного обшуку СБУ не проводило, пише Спорт Тернопільщини

Не важко здогадатися, кому вигідно це писати. Біля Тернопільського футболу крутиться чимало “ділків”, які збираючи гроші на потреби команд, нахабно спекулюють, грають у тоталізатори і нерідко нагрівають на цьому руки. А Мариновський їм, як кістка в горлі , бо разом з патріотами Тернопільського футболу жорстко бореться з корупцією і зловживаннями в Українському футболі, йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що у публікації, яку так “спростовує” пан Мариновський йшлося про обшук Будинку футболу в Києві. Порушено кримінальну справу про зловживання службовим становищем та розтрату державних коштів в особливо великих розмірах. Під підозрою голова федерації футболу Коньков та двоє його заступників. Володимир Мариновський є третім віце-президентом. Його прізвище, поки що, не згадується у викривальних матеріалах СБУ.

Про перебіг найгучнішого скандалу в історії вітчизняного футболу детально пише сайт Чемпіон