Майже 600 керівників різних закладів оштрафували за недотримання вимог пожежної безпеки

18/05/2018 0
Розмір тексту:

У Тернопільській області пожежники вже перевірили майже 600 закладів на предмет дотримання ними вимог пожежної безпеки.

Станом на 16 травня 2018 року, як повідомили в Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, позапланові перевірки техногенної та пожежної безпеки провели у 341 загальноосвітньому навчальному закладі, 27 закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, 215 торгівельних підприємствах, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнули 586 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

Під час перевірок протипожежного стану торговельних центрів, багатофункціональних будинків і комплексів, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів виявили 3658  порушень. З них 1820 порушень не були усунуті протягом попередніх років, 142 об’єкти не обладнанні системою протипожежного захисту, 5 будівель потребують заміни системи електропостачання. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів територіальних органів ДСНС до адміністративної відповідальності притягнули 217 керівників об’єктів і відповідальних посадових осіб.

Ще 4745 порушень виявили під час перевірок протипожежного стану дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. За результатами обстежень у 331 закладі відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, 8 будівель потребують ремонту систем електропостачання та 260 будівель необхідно обладнати первинними засобами пожежогасіння. Працівники Управління виписали адміністративні штрафи 342 керівникам цих закладів.

У закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням зафіксували 493 порушення, з яких 203 не усунули в попередні роки. У 25 закладах відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, 2 будівлі  потребують ремонту системи електропостачання та 15 будівель необхідно обладнати первинними засобами пожежогасіння. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 27 керівників та відповідальних за пожежну безпеку посадових осіб даних закладів.

У Тернопільській області позаплановим перевіркам підлягають 1778 об’єктів: 484 об’єкти торгівельних підприємств, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів, 77 лікувальних закладів та 1217 шкіл і дитячих садків. Для проведення перевірок задіяні 53 працівники Управління ДСНС України у Тернопільській області. Триватимуть перевірки до кінця червня.

Ольга Трач

Фото Андрій Шевчук

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...