Виставу-мюзикл «Казка Різдвяного Ангелика» покажуть дітям працівників економічного університету і школярам із 22 грудня.

У рамках благодійного проекту «Студенти ТНЕУ – дітям» казку також побачать діти із сімей соціально незахищених верств населення міста й області, повідомляє «20 хвилин».

Цього року Різдвяний Ангелик подарує зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою, а також із такими сучасними персонажами як Гаррі Поттер, Герміона, Шрек, Губка Боб, Ляльки Братц, Пітер Пен з Феєю Дінь та її подругами. Крім того, на юних глядачів чекатимуть інші персонажі – різноманітні звірята, Новий Рік, Батечко Різдво і веселі колядники.

– Ми хочемо наповнити казку актуальним змістом і сучасними асоціаціями, тому сподіваємось, що це викличе жвавий відгук у душах дітей, – каже режисер дійства, начальник відділу культури та творчої самореалізації молоді ТНЕУ Алла Бінцаровська. – Ми пам’ятаємо, що дитина сприймає світ саме так, як ти їй покажеш, тому найважливіше – створити святкову атмосферу з позитивними енергетикою та емоціями. Саме таке свято ми готуємо.