1 серпня у Хоросткові місцеві мешканці перекриють центральну дорогу, яка сполучає Яблунів з Гримайловом. Людям набридли побрехеньки нової влади у районі, області та обласного автодору.

На такий рішучий крок мешканців міста змусила брехня чиновників, які обіцяли до 1 серпня приступити до ремонту місцевої дороги, яку фактично знищили вантажівки-“логісти” агрокомпанії “Мрія” Івана Гути.

До початку ремонту люди дали чиновникам і горе-“мрійниками” місяць часу. На жаль, досі там і кінь не валявся.

Перекриття дороги заплановане на 10 годину ранку. Місцеві мешканці просять завітати журналістів обласних та всеукраїнських ЗМІ, щоб про їхню проблему та побрехеньки чиновників дізналися не лише на Тернопільщині, але в Україні. Можливо тоді Петро Порошенко запитає Олега Сиротюка та керівника тернопільських дорожників Богдана Юлика, що це за така ганьба коїться?!

На фото: 3 грудня, група жителів міста Хоросткова пікетувала дорогу по вул. Кн. Володимира, якою рухається великогабаритний транспорт із цукровими буряками в сторону цукрового заводу. Мешканці стурбовані станом дороги, яка в результаті руху цього транспорту руйнується. З учасниками пікету зустрілися заступник голови райдержадміністрації Р. Сагайдак, Хоростківський міський голова Г.Олійник, представники ТОВ “Мрія-центр” І.Гінайло та О.Одижинський. В результаті перемовин, директор ТОВ “Мрія-центр” В.Луговський дав гарантійний лист, про те, що підприємство гарантує проведення поточного ремонту дорожнього покриття частини вулиці Кн. Володимира до перетину з вулицею Руською в термін до червня 2013 року. Також цього дня було розпочато ямковий ремонт дороги.

Джерело: Провсе