Ескіз та кошторис будівництва дерев’яного мосту через річку Стрипа у Бучачі у 1922 році можна побачити у Тернопільському обласному архіві.

Там відкрилася виставка з нагоди 750-річчя Бучача. На виставці представлені здебільшого документи минулого століття, оскільки всі давніші  архівні документи було втрачено у роки війни. Разом з тим, завдяки експозиції можна скласти уяву про економічний, культурно-освітній і духовний розвиток Бучацького повіту та самого Бучача у 1915, 1928 і 1933 роках. Зокрема, про економічний стан Бучацького повіту і Бучача розповідають відомості про фабрики і заводи, які знаходились в повіті.
В експозиції є списки колишніх офіцерів української армії, вихідців з Бучацького повіту за 1918-1920 рр., реєстраційні картки членів ОУН-уродженців Бучача.
Окремо представлені документи часу Другої світової війни. З них можна також довідатися про переселенців, які прибули з Польщі у Бучач у 1946 році, отримати відомості про перейменування назв вулиць міста у 1946 та 1947 роках.
Ще один розділ виставки присвячений духовним пам’яткам архітектури: церкві Покрови Пресвятої Богородиці, збудованої у 1764 році, костелу Успіння Пресвятої Богородиці (1763), монастирю Отців Василіян Чесного Хреста Господнього (1712), візитної картки  Бучача – міської Ратуші та замку ХV-ХVII cт.
Виставка ілюстрована світлинами робіт  скульптора Іоана Пінзеля, роботи якого прикрашають церкву Покрови Пресвятої Богородиці, міську ратушу та монастир.