Раніше ми писали, що до керівництва місцевого осередку Радикальної партії повернувся нардеп та екс-голова ОДА Юрій Чижмарь зі своїм вірним “Санчо Пансою” Тарашевським. На відміну від простих тернопільських радикалів, які бігають з вилами і прапорами, ці панове знають толк в якісному і недешевому відпочинку.

51_mainПриклад, як шикувати в час, коли в країні війна подає сам вождь опозиції Олег Ляшко. Як повідомляють ЗМІ політик з сім’єю ніжиться під теплим сонечком острова Капрі на півдні Італії, поряд з Неаполем. В Європі цей острів вважають одним з найдорожчих курортів, де вартість готельних номерів за добу стартує від 300 євро, а для вишуканих українських панів пропонують апартаменти за ціною від 2000 євро. Взимку, під час штурму російськими бойовиками Дебальцево головний радикал відновлював сили в арабському місті Дубаї.

Простим тернопільським виборцям радикали, які зібралися на місцеві вибори, розкажуть чергову порцію красивих казок про відновлення соціальної справедливості, боротьбу з олігархами та високими тарифами.