Планам керівництва оновленої футбольної “Ниви” повернутися до професійного статусу завдано чергового удару. Тернополяни зазнали серії дошкульних поразок в чемпіонаті області та аматорських всеукраїнських змаганнях.

Нива, футбол, фанати, фани, ультрасАмбіції повернутися до другої ліги вітчизняного футболу або хоча б виграти чемпіонат області під великим питанням.

Після бережанських одоклубників над командою з обласного центру здобули перевагу дністряни з Заліщиків.

Створивши безліч гольових моментів, тернополяни так і не спромоглися пробити воротаря заліщицької команди. Натомість Дністер забив єдиний гол у середині першого тайму та втримав переможний рахунок до фінального свистка.

Тернопільська команда шанс відкрити рахунок отримала уже на першій хвилині. Капітан Ниви Віктор Яневич довгою передачею вивів на побачення з воротарем свого тезку Шевченка. Проте Віктор Шевченко махнув повз м’яч і момент було втрачено. За дві хвилини Яневич ледь не привіз гол у власні ворота, втративши м’яч біля свого штрафного майданчика. Нападник Дністра такого подарунку навіть не очікував, тож розгубився, почавши обігрувати воротаря “Ниви” і у підсумку був змушений віпдасувати назад. Після цього господарі намагались вразити ворота нашої команди кількома ударами здалеку, але результату це не принесло.

Та все ж на 19-ій хвилині Дністру вдалося вийти вперед. А розпочалося все із кутового удару у бік воріт заліщицької команди. Господарі швидко вийшли з оборони у атаку, двома передачами вивівши Миколу Ландяка на побачення з Андрієм Гарасом. Кіпер Ниви вибіг на перехоплення, але суперник встиг завдати удару і м’яч опинився у пустих воротах тернополян — 1:0.

Досить швидко гості мали можливість зрівняти рахунок. Кохман вивів Андрія Бадла на рандеву з воротарем Дністра, але Андрій запустив м’яч значно вище воріт. Фактично на цьому активність обох команд у першому таймі завершилася. Відмітити можна, хіба що, удар гравця господарів з кута штрафного майданчика, який пройшов над поперечкою.

Ситуація не на користь Ниви змусила гостей усіма силами йти вперед та відігруватися уже після перерви. По ходу другого тайму Петро Бадло випускав на поле свіжих гравців. Першим забити у відповідь намагався Кохман. Його удар метрів із 30-ти просвистів над перекладиною. Той же Кохман головою пробивав після навісу Шевченка — теж вище. За дві хвилини по тому тернополяни розіграли штрафний удар, який завершився неточним пострілом від Рябого.

Яневич згодом пробив головою повз ворота, а за мить асистував Понєдєльніку, який теж не влучив. А потім капітан Ниви завдав потужного удару зі штрафного. Воротар з величезними труднощами м’яч відбив у поле і це дозволило тернополянам провести атаку другим темпом. Після навісу з правого флангу Кохман головою розстрілював ворота, але дивом не влучив. У середині другого тайму уже неодноразово згаданий Кохман змарнував просто вбивчий момент. Партнери вивели Ігоря сам-на-сам з голкіпером, але форвард пробив і повз воротаря — і повз ворота…

Не вдався гравцям Ниви і фінальний штурм воріт Дністра. Зокрема двічі міг забивати Яневич. Спершу він розстрілював ворота господарів, але перестарався і пробив дуже сильно та вище рамки. А наприкінці гри його удар зі штрафного пройшов у лічених сантиметрах від хрестовини воріт, пише 0352

За невтішною статистикою, наша команда не зуміла отримати перемогу уже у дев’ятому матчі поспіль у чемпіонаті області.