Останній тиждень виборчої кампанії невдало складається для діючого міського голови Тернополя. Що не день – то пригоди.

Мало того, що опоненти зі «Свободи» за їхніми твердженнями знайшли біля офісу близької до Заставного телекомпанії купу компромату на самих та Лила і відповідно оприлюднили цю інформацію, як наступного дня було пошкоджене його недешеве авто. І цю інформацію «свободівці» використали собі у плюс, звинувативши міського голову у спробі самопіару.

Ще одного удару, але вже зі спини, завдав Заставному його партійний бос – В’ячеслав Кириленко. За офіційною версією нардеп приїхав відкрити поновлений барельєф полковнику УПА Омеляну Польовому і, звичайно, підтримати РЙ у нелегкій боротьбі. Вийшло не дуже. У четвер увечері, розповідаючи про призначену владою опозицію, лідер «За України» мимоволі натякнув на головного союзника тернопільського мера в боротьбі за другий термін –  «Фронт змін» Арсенія Яценюка.  Мовляв, як партія може бути опозицією, якщо у її списках йдуть діти губернаторів-регіоналів. Мова йде про описуваний «Українською правдою» похід сина київського голови ОДА у списку тамтешнього «Фронту змін». http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/26/5516278/

У такий спосіб Кириленко ще більше дезорієнтував потенційних виборців Заставного, для яких тепер «За Україну!» – справжня опозиція, а «Фронт змін» – несправжня.