Житель селища Велика Березовиця, що неподалік Тернополя, звернувся до місцевих правоохоронців із заявою про крадіжку. Чоловік повідомив, що невідомі поцупили з його будинку ноутбук та триста гривень. Злодії проникли в житло, відваживши двері. Міліціонери гарячими слідами затримали крадіїв.
Під час огляду місця злочину та з’ясування всіх обставин розшуківців зацікавили двоє осіб, котрі нещодавно проживали разом з потерпілим у його помешканні . Молодих людей об’єднувала спільна справа – вони збирали металобрухт. Але напередодні 24-річний господар підшукав собі іншу роботу – влаштувався в охоронну фірму, тож надавати житло двом вчорашнім компаньйонам – 25-річним приїжджим із сусіднього району відмовився. А ті, як з’ясували міліціонери, вирішили провчити господаря крадіжкою. Вночі, коли молодик пішов на нічне чергування, відважили вхідні двері його будинку, проникли туди та викрали усе цінне, що мав потерпілий.
Підозрюваних у квартирній крадіжці затримали. Міліціонери вилучили викрадене. Проводиться розслідування, повідомляє сайт УМВС