Виконуючий обов’язки голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак всього за день підписав більше десятка розпоряджень про виділення земельних ділянок, площа яких вимірюється десятками гектарів. Це добре помітно у переліку нормативних документів, опублікованих на офіційному сайті ТОДА.

Крисак Іван«Крисак так і не зрозумів на якій посаді перебуває: 1-го заступника ОДА чи начальника держкомзему?, – зауважує один із “наближених до першої особи» працівнивників апарату ОДА. – Вже з перших днів керування пан Іван найбільше уваги приділяє земельним питанням. Для цього відриває від роботи цілі відділи. Складається таке враження, що йому хтось диктує пріоритетність розгляду. Адже за день ми готуємо десятки папок для ознайомлення. Ці папери уважно вивчає не тільки Крисак, але невідомі нам люди, які годинами сидять у його кабінеті».

Уже у перші дні Іван видав розпорядження про виділення земель під кілька ставків, а також під розробку кар’єру і цегельного заводу.

Серед оприлюднених на сайті ОДА розпоряджень кожне друге стосується землі. Очевидно, що це ще далеко не кінець – далі буде.

Така оперативність є не тільки показником господарності в. о. губернатора, але ще і терміновим відпрацюванням зобов’язань перед теперішніми та потенційними спонсорами «Батьківщини», а точніше її голови Василя Деревляного.