Один з найбагатших тернополян, власник пивзаводу “Опілля” Ярослав Джоджик на сторінці одного з місцевих онлайн-видань пояснив, чому потрібно голосувати за діючого Президента.

Відомий в минулому політик, який кілька разів обирався нардепом, як більшість виборців Петра Порошенка готовий пробачити недоліки, бо “добре розуміє, який виклик сьогодення”.

“Я переконаний, що треба порівнювати речі, які можна порівняти, і для мене збереження курсу на Європу та НАТО, збереження української Незалежності, збереження нашого цивілізаційного вибору важливіші навіть за окремі проблеми нижчого рівня. Бо ці проблеми ми розв’яжемо. Без незалежної України нас просто не буде і проблеми, які піднімаються окремими політиками, здаватимуться дріб’язком… Якщо ми відірвемося від Москви, то точно усунемо, чи при цій владі чи при наступній, ті недоліки, які дійсно мають місце у нашому житті, як усунули їх Польща, Прибалтика. Якщо ж ми знову потрапимо в “російську орбіту”, то ризикуємо знову стати рабами на багато десятків років”.

Нагадаємо, що на зламі століть Ярослава Джоджика вважали одним з найвпливовіших бізнесменів та політиків області. Його інтереси перебували в будівництві, виробничній сфері та готельному господарстві. Зараз Джоджик зосередився на пивному бізнесі та розвитку бренду “Опілля”.