Тернопільські будівельники, серед яких і представники компанії «Креатор-Буд» першими серед іншихукраїнських областей завершують зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО. Загалом, згідно з угодою між Міністерством оборони та Тернопільською облдержадміністрацією, було доручено облаштування чотирьох об’єктів лінії оборони на Луганщині. Три із них уже повністю готові і здані в експлуатацію.

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА

[youtube1]R1nLAJ5cfAI[/youtube1]

– Тернопільська область була закріплена за будівництвом чотирьох об’єктів – фортифікаційних споруд або так званих військових опорних пунктів. Два головних об’єкти в нас знаходиться в місті Попасна і два об’єкти в місті Золоте.  Хочу зазначити, що станом на сьогоднішній день ми говоримо про те, що два об’єкти у місті Золоте, а також  один об’єкт у місті Попасна, ми здаємо уже стовідсотково. Більше того, є уже відповідне  перевиконання завдань, відповідно до доручень Міністерства оборони.  Будівництво зараз веде більше 150-ти будівельників по всьому периметру. Загальна довжина фортифікаційних споруд – більше 16-ти кілометрів. Відповідно, наші завдання, які ставляться перед Тернопільською областю  і перед тернополянами, виконані вчасно. Готовність об’єктів була раніше, але згідно графіку визначеним Міністерством оборони, [youtube1]GLXKkl9Poac[/youtube1] здача об’єктів буде відбуватися саме сьогодні.

Володимир, боєць зведеного загону тернопільської міліції

– На даний час життя повертається в місто. За останній місяць, фактично одна третя мешканців повернулася в свої домівки. Ремонтують вікна, відповідно, повертається життя у школи і дитсадки, з’явилося більше молоді. Сприяє цьому і стабілізація ситуації в двох східних регіонах, в яких велася війна.

Поставлені керівництвом області завдання тернопільським будівельниками виконувати  було непросто, адже працювати їм доводилось за кілька кілометрів від позицій терористів під періодичними обстрілами, які останніми днями стають все частішими. Втім, і професіоналізм і патріотизм працівників «Креатор-Буду»  та інших тернопільських будівельників дали свій результат, який збереже людські життя наших хлопців, життя тих, котрі стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави. А «креаторбудівці» разом з колегами, будівельниками з Тернопільщини, продовжують працювати на Сході України і, за потреби, готові виконувати нові завдання, поставлені керівництвом щодо зведення оборонних споруд у зоні АТО.

Гуда Ігор, Креатор-Буд