Цинізм Партії регіонів, що продавила антиукраїнський закон про мови, не допоможе цій силі втримати владу у державі, а навпаки, прискорює відлік часу до її кінця. Про це заявив екс-голова СБУ, громадський і політичний діяч Валентин Наливайченко.

“Українців не вдасться поділити за мовною ознакою. Кожен громадянин чітко розуміє: влада хоче прикрити свої провали громадянським конфліктом, але це їй не вдасться”, – сказав Наливайченко.

На його думку, відверте порушення процедури депутатами є злочином, а особливий цинізм, вчинений на очах усієї країни – обтяжуючою обставиною. Оскільки порушення вчинено повторно, Кримінальний кодекс України передбачає ув’язнення до 5 років із конфіскацією майна. “Кожен, хто голосував за цей закон, понесе відповідальність”, – зазначив екс-голова СБУ.

На думку Наливайченка, відеофіксація засідання ВР чітко показує, що, як і при першому читанні, відбувалося голосування чужими картками. “Ганебний закон буде скасовано на першому ж засіданні майбутньої Верховної Ради, і це стане початком кінця режиму Януковича”.

“Опозиція повинна радикально оновити свої лави, діяти спільно та бути сильнішою”, – вважає Валентин Наливайченко. “Саме зараз чітко видно, якої шкоди українській справі завдав принцип “закритих списків”. Ми не маємо права іти окремо, ми повинні спільно вибороти перемогу”, підкреслив політик.