Тернополян, які отримують субсидію, будуть перевіряти.

У зв’язку з тим, що цього року прийняли Закон “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”, змінять порядок цієї перевірки, повідомляють Т1 Новини.

Перевірятимуть субсидіантів місцеві управління соціального захисту та Держаудит служба України. Верифікація полягає у тому, аби перевірити чи правильну інформацію подали субсидіанти та чи законно вони отримують допомогу від держави.

Якщо ж інспектори все ж таки виявлять порушення, людину можуть позбавити субсидії та зобов’язати повернути гроші державі.

Тернополян, які отримують субсидію, будуть перевіряти

Тернополян, які отримують субсидію, будуть перевіряти У зв'язку з тим, що цього року прийняли Закон "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", змінять порядок цієї перевірки. Перевірятимуть субсидіантів місцеві управління соціального захисту та Держаудит служба України. Верифікація полягає у тому, аби перевірити чи правильну інформацію подали субсидіанти та чи законно вони отримують допомогу від держави. Якщо ж інспектори все ж таки виявлять порушення, людину можуть позбавити субсидії та зобов'язати повернути гроші державі.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 10 грудня 2019 р.