Військовослужбовцям краю перерахували пенсії. Виплати у новому розмірі військові пенсіонери області вже почали отримувати вкінці квітня.

На Тернопільщині перерахували виплати для 7875 військовослужбовців. Перерахунок дещо різниться для військовослужбовців та колишніх працівників правоохоронної системи.

«Перерахунок розмежовує військовослужбовців та колишніх працівників міліції. Військовослужбовцям проведено перерахунок, починаючи з першого січня 2018-го року. Перерахунок проводився відповідно до окладу за посадою та окладу за званням і відсоткова надбавка за вислугу років. Відповідно до цього був проведений перерахунок. Відтак у 2018-му році виплачуватиметься старий розмір пенсій і 50% між новим і старим розміром пенсій, у 2019-му році виплачується старий розмір пенсій і 75% між новим і старим розміром, у 2010-му році виплачуватиметься основний перерахований розмір пенсій», – пояснює заступник начальника головного управління  Пенсійного фонду України в області Володимир Івахов.

Перерахунок для військових пенсіонерів краю вже завершено. Відтак, починаючи з квітня, вони отримуватимуть виплати у новому розмірі. «Перерахунок для військових пенсіонерів має свої особливості. Якщо для інших категорій пенсіонерів перерахунок відбувається в автоматизованому режимі, то для перерахунку військовим пенсіонерам задіяно декілька різних організацій. Насамперед є необхідними довідки про розміри грошового забезпечення, ці довідки передаються до органів Пенсійного Фонду, потім кожна довідка перевіряється, опрацьовується, і відповідно нараховується пенсія. Наразі в області перерахунок для військовослужбовців вже завершений. На рахунок головного управління надійшло достатньо коштів для фінансування виплат. Відтак військові пенсіонери вже почнуть отримувати свої перераховані виплати», – додає Володимир

Середній розмір підвищення пенсії екс-військовим в регіоні після перерахунку складає 1310 грн.

Софія Романська