Шлях до трофею — Кубка чемпіонів України серед ветеранів команда підволочиського “Збруча” долала впевнено і наполегливо. В народі кажуть, що фортуна посміхається тим, хто володіє надлишком винахідливості, терпіння та мужності.


У чемпіонаті України з футболу серед ветеранів цього року взяло участь 16 команд, проте до фіналу дійшли лише чотири найсильніших. І як приємно для нас, що серед них наші земляки — підволочисьці. Організатором цих змагань виступила Асоціація ветеранського футболу України.

29 жовтня в місті Умань на стадіоні “Іллічівець” розпочалися фінальні матчі розіграшу чемпіонату України серед ветеранів футболу. Чотири команди — “Чорноморець” (Одеса), “Іллічівець” (Маріуполь), “Полісся” (Житомир) та “Збруч” (Підволочиськ) змагалися за звання чемпіона. Наша команда заслуговує найвищої похвали, адже дві гри у фіналі закінчились перемогою команди “Збруча”. З рахунком 1:0 наша команда обіграла “Чорноморець”, після чого мірялася силами за звання чемпіона України з житомирською командою “Полісся”. Гравці “Збруча” у фінальній грі, яка проходила ЗО жовтня, впевнено йшли до перемоги і не планували віддавати очки супернику. Гра проходила у динамічному темпі, футболісти зразу заволоділи ігровою ініціативою і весь перший тайм продовжували атакувати. А на початку другого тайму колишній гравець львівських “Карпат” Ігор Яворський відкрив рахунок у цьому поєдинку. Дуже добре зіграв голкіпер “Збруча” Анатолій Кух, який майстерно захищав ворота в усіх матчах і був визнаний кращим голкіпером чемпіонату України в цьому році, приємно й те, що у двох фінальних іграх наші футболісти здобули перемогу, забили два голи і не пропустили жодного. Вперше в історії Тернопільської області команда ветеранів “Збруча” здобула високе звання чемпіонів України з футболу серед ветеранських команд, чим подає позитивний приклад молодим футболістам. Звичайно, такого успіху було б важко досягти без спонсорської допомоги благодійників, тому команда ветеранів підволочиського “Збруча” безмежно вдячна за допомогу спонсорам і меценатам: голові РДА В.А. Хоптяну, селищному голові Б.В. Діденку, директору ТОВ “Україна” Герою України О.П. Крижовачуку, а також підприємцям О. Собуцькому, Л. Ковалю, В. Мархивці, П. Піману, А. Лубковичу, Р. Нагірному, Ю. Колосовському, І. Кучмаку та іншим.

Особливо вдячні ветерани футболу за організаторські здібності та ентузіазм в участі нашої команди в чемпіонаті України президенту ФК “Збруч” Олегу Степановичу Білику, адже він був душею і мотором цієї команди під час чемпіонату України. Під керівництвом О.С. Білика учасники команди були забезпечені усім необхідним, зокрема формою, харчуванням, транспортом та іншими необхідними речами.

Ось вони, чемпіони України: В. ГУЩАК, І. ЧОРНОБАЙ, А. КУХ, Я. КАРНАУХ, І. ЯВОРСЬКИЙ, М. СКИБА, В. ЮРСЬКИЙ, Б. КИРИК, В. КРИВКО, І. БІЛАН, М. ПАЮК, М. РУДАНСЬКИЙ, В. ФЕДУС, М. ЛАСЛО, О. БІЛИК, повідомляє сайт Підволочиська