Минулого тижня на Театральному майдані з’явилася смугаста палатка команди добрих справ. Це головне гасло і виборча технологія власника корпорації “Тернопільбуд” Василя Лила.

Члени цієї команди не тільки очікують тернополян у палатці, а й ходять від дому до дому й від квартири до квартири і стукають та дзвонять, поки їм не відчинять. В “Книгу скарг настанов і пропозицій” записують усі зауваження й проблеми, з якими живуть наші земляки. Як правило люди просять поставити лавочку в дворі, прибрати сміття або підрихтувати під’їзд. З такими складніше.  Велику купу добрих справ за місяць не переробиш. Значно цікавіше працювати з побажаннями отримати 100-200 гривень.  На такі добрі діла часу багато не потрібно і морочитися не треба. Біда у тому, що такі самі команди бігають і від інших кандидатів на мери.

Як пише сайт Провсе, всього за кілька днів до палатки Василя Лила прийшли 250 чоловік з пропозиціями, і активність мешканців з кожним днем збільшується. Наш кореспондент, правда великої черги на Театральному майдані не спостеріг, але може не в той час прийшов.