Шлюб з колишнім засудженим, це ризикована лотерея, вважають психологи та криміналісти. Може пощастити, та отримати щасливий життєвий білет таланить далеко не всім. Часто такі сім’ї розпадаються через насильство, алкоголь або наркотики.

ножем, ніжКривава драма, яка розігралася на Теребовлянщині тому зайвий приклад. Лише дивом дві сестри не загинули від рук екс-благовірного з тюремним стажем.  Події цієї історії розгорталися з самого ранку.

Як повідомив «Номер Один» головний лікар Теребовлянської ЦРЛ Михайло Никируй, о 8.10 ранку в приймальне відділення лікарні поступили дві молоді жінки, доставлені бригадою екстреної медичної допомоги, з багатьма ножовими різано-колотими ранами – проникаючими та непроникаючими. Одна особа з проникаючим пошкодженням жовчного міхура, печінки, інша – з проникаючим пораненням грудної клітки, з пошкодженням легень та плеври. Проведено оперативні втручання, назначено відповідне лікування. На даний момент стан обох жінок стабільний, загрози життю немає.

Завідуючий хірургічним відділенням лікарні Роман Левченко додав, що одночасно проводились дві операції на двох операційних столах змішаними бригадами лікарів з Тернополя та Теребовлі. Наслідки їх успішні – через тиждень пацієнтки вже самотужки можуть сідати на ліжку.

Потерпіла Лілія Іващенко розповіла, що трапилось: «Ми з чоловіком останнім часом жили окремо, а раніше – разом у Тернополі. Потім я переїхала до батьків на вулицю Підзамче у Теребовлі, де мешкає і моя сестра Наталя. Напередодні ввечері чоловік приїхав з’ясовувати стосунки, але я його не впустила,  відчинила двері аж вранці. Все сталося, напевно, через те, що я хотіла з ним розвестися, ще раніше він мені погрожував, що за це заб’є або покалічить. Я сподівалася, що до такого не дійде, але помилилася. Він схопив кухонний ніж і почав мене бити ним,  а далі я все погано пам’ятаю».

30-річна сестра потерпілої додала: «Зранку я ще лежала в ліжку, потім почула гучні крики Лілі й вибігла до кухні. Там побачила страшну картину й багато крові, почала якось захищати сестру і мені дісталося тим самим ножем…».

За розповіддю 32-річної потерпілої Лілії, її 42-річний чоловік з Криму, з м. Севастополя, раніше двічі судимий. Відбуваючи покарання в колонії, вони там же офіційно зареєстрували шлюб, деякий час жили добре, але потім усе пішло шкереберть.

Злочинець відразу втік з місця злочину, але, завдяки оперативним діям районної поліції, його швидко схопили та арештували. Йому оголошено підозру в скоєнні закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб, за що може отримати від 10 років до довічного ув’язнення.

Дві тендітні й худорляві жінки нині почуваються вже більш-менш добре, та ззовні на руках, обличчі видно синці та порізи, адже вони захищалися й пальці рук потрапляли на лезо ножа.

Віктор Аверкієв