У складі команди «За чисте місто» балотуватиметься депутатом міської ради екс-мер Тернополя Богдан Левків.

Нещодавно ця громадська організація об’єднала зусилля з політичною партією «Совість України». Офіційно  – для повернення Тернополю імені «найчистішого і найзеленішого» міста України, по суті – аби потрапити в міськраду.

Сьогодні «чисті і совісні» презентуватимуть свою команду, до якої зокрема увійшли голова міської політичної партії «Совість України» Олег Снітовський, голова обласної ГО «За чисте місто!» Тетяна Білінська, голова міської ГО «За чисте місто!» Антон Рекуш, прес-секретар ТОГО «За чисте місто!» Ірина Людкевич,  голова осередку ТНЕУ ТОГО «За чисте місто!» Юлія Бас, редактор мистецьких та розважальних програм телеканалу «ТТБ» Світлана Шведа.

Під час презентації активісти ГО «За чисте місто!» та партії «Совість України» виступлять із зверненням до тернополян про спільну співпрацю і розкажуть про те, які їм хочеться у міську раду.

Слід зауважити, що Тетяна Білінська вже була депутатом міськради у 2002-2006 роках, тоді прославилася заграванням із «Партією регіонів» і втіленням як казали тодішні депутати провокацій Ореста Муца. Через це змушена була стати позафракційною, також невдовзі опинилася без парквитка ПРП Пинзеника.

Члени команди «чистоти і совісті» стверджують, що ідуть в  міську раду «не змагатися за  посадові крісла в міській раді, а робити конкретні дії для покращення життя кожного громадянина!».

Насправді ж найкориснішим результатом діяльності ГО «За чисте місто!» стало виявлення у березні цього року у воді, яку привозять у двори під маркою «Долина-плюс», перевищеного вмісту кишкової палички. Це дослідження активісти організації робили із фахівцями ДП «Тернопільстандартметрологія». Після оприлюднення результатів, від «Долини-плюс» одразу з’явилися чи не у всіх газетах міста матеріали-спростування, що їхня вода відповідає нормам, а дослідження ГО «За чисте місто!», мовляв, було замовлене конкурентами.

І ось тут ГО «За чисте місто!» проявило свою справжню сутність: ні тобі відстоювання своїх результатів до кінця (навпаки чомусь раптом перестали  боротися за право тернополян пити чисту воду), ні тобі спростування, якщо у їхньому дослідженні справді було допущено помилку.