Коли в оселях тернополян з’явиться гаряча вода?

09/08/2018 0
Розмір тексту:

Учора на сесії Тернопільської міської ради вирішили виділити одинадцять мільйонів гривень комунальному підприємству «Тернопільміськтеплокомуненерго». Однак цих коштів для покриття заборгованості споживачів не достатньо. Відтак чи відновлять гаряче постачання в обласному центрі, питання залишається відкритим.

«Було прийнято рішення виділити кошти за рахунок перерозподілу у сумі одинадцяти мільйонів гривень. Ці гроші будуть спрямовані для покриття витрат комунального підприємства з метою збереження гарячого водопостачання в неопалювальний період», – зазначив на брифінгу міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як повідомили у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», для відновлення гарячого водопостачання в обласному центрі бракує 22 мільйони гривень. Якщо цю суму зберуть до десятого серпня, то подачу гарячої води обіцяють відновити.

А тим часом в обласному центрі деякі мікрорайони залишилися без водопостачання через аварію на каналізаційному колекторі. Як повідомили у КП «Водоканал» ліквідувати пошкодження без тимчасового припинення водопостачання неможливо.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...