Погодні умови на Тернопільщині зумовлюють холодні атмосферні фронти. Їхня активність передбачена циклоном, центр якого над Прибалтикою, – кажуть метеорологи. Відтак упродовж тижня в регіоні спостерігатиметься похмура прохолодна погода. Тепла і сонця радять чекати не раніше вихідних.

Упродовж доби на Тернопільщині обійдеться без опадів. Температурні показники вдень підвищуватимуться до десяти градусів вище нуля, вночі можливі незначні заморозки – розповідає метеоролог Оксана Озимків. «20 березня в області можливе підвищення атмосферного тиску. Опадів не очікується. Вітер північно-західний, слабкий. Температура повітря: вночі від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Вдень температурні показники коливатимуться від 5 до 10 градусів вище нуля».

За попередніми прогнозами метеорологів, 21 березня на Тернопільщині вдень дещо потеплішає. Стовпчики термометрів сягатимуть тринадцяти градусів вище нуля. Проте ймовірний сильний вітер північно-західного напрямку. Ближче до вихідних передбачають підвищення температурних показників.

Софія Романська