Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Коломийчук взяв участь в урочистому сесійному засіданні новобраної Тернопільської міської ради та привітав з набуттям владних повноважень Тернопільського міського голову Сергія Надала й весь депутатський корпус, повідомляє прес-служба ОДА.

«Сьогодні велике свято – адже в столиці краю отримала благословення нова міська влада, яка приступає сьогодні до виконання своїх обов’язків. Приємно те, що голова тервиборчкому, зачитуючи списки депутатів, не називав політичних партій, від яких вони обрані. Це символічно, бо говорить про те, що тут, у міській раді, ви повинні об’єднуватися не навколо партійних прапорів, а навколо проблем, які існують в  місті. Думаю що так і буде!», – сказав Василь Коломийчук.

Від імені голови обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка він передав депутатам та міському голові найщиріші привітання та побажання плідної праці.

«Ви приступили до написання нової сторінки розвитку Тернополя. Дай Боже щоб Ви написали якомога більше добрих сторінок. А для того запитуймо себе кожен день – що я зробив для міста, бо воно достойне бути квітучим, прекрасним садом, зразковим європейським містом. Дай Боже успіхів. До спільної праці!», – закликав перший заступник голови облдержадміністрації.