“На Заході зараз розповсюджуються газети проти нас, де немає вихідних даних. Це все чорний піар, там поливають на брудом і там немає жодної правдивої інформації про нас”, – заявив  Віталій Кличко.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу, – повідомляє його прес-служба.

Кличко зауважив, що в останні дні перед виборами боротьба стала жорсткою і не завжди чесною. Але “Удар” не порушив у своїй виборчій кампанії принципу непоборення щодо колег по опозиції.

Відповідаючи на питання, чому “Удар” не підписав угоду про створення коаліції з “Батьківщиною” до виборів, Кличко зазначив: “Я хочу робити не популістські речі, а логічні”.

“Підписувати будь-які угоди до того, як ми пройдемо в парламент, зарано. Не зрозуміло, хто там буде, бо деякі партії знаходяться на межі проходження у ВР. Тому логічно спочатку набрати голоси, захистити їх, а вже потім у парламенті сідати і говорити. Скільки можна підписувати різні папірці, які потім не працюють?”, – сказав Кличко.

Водночас політик зауважив, що в “Ударі” сконцентровані на захисті результатів виборів і не будуть реагувати на випади чи провокації з боку колег по опозиції.

“Ми не хочемо дивитися у день вчорашній, ми хочемо жити завтрашнім днем. Що було, це залишається на совісті інших людей. І виборці зроблять висновки, тому що деякі факти говорять про те, що проти нас борються і не завжди чесними методами”, – заявив Кличко.

“Ця інформація масово поширюється, як на Сході та Півдні, так і на Заході країни. В одних газетах Кличка називають непатріотом і русофілом, а на півдні України роблять з мене мало не нациста. За нашими даними, газети на Півдні поширює влада, а на Заході – тернопільський штаб партії “Свобода”, – цитує Кличка офіційний сайт партії.