Представлення кандидатів-мажоритарників у Тернополі пройшло не так гладко, як того, вочевидь, очікували організатори. Ложкою дьогтю стало питання, яке стосувалося особи кандидата по 163 виборчому округу Віталія Максимова.

Саме Максимов став «зіркою» вечора. На відміну від решти мажоритарників, котрі мовчки стояли на сцені у якості фону, міліцейського генерала підпустили до мікрофона. Він розповів про нові обличчя у політиці і тричі поклявся, що «всі представники партії «УДАР» не зрадять виборців». Після «виходу» Максимова агітувати за партію продовжив її лідер. Коли ж Віталій Кличко завершив півгодинний виступ ламаною українською, ведучий запросив присутніх до запитань. Серед явно зрежисованих питань, судячи з їх змісту, одне виявилося несподіваним.

«Пане Віталій, у мене таке питання щодо вашої команди», – звернувся до боксера чоловік, що стояв у перших рядах. – «Ви говорили, що люди повинні не красти, бути чесними, сильними і мужніми, які себе не скомпрометували. Чому є в команді люди, які були за часів Кучми в міліції (над майданом здійнялися гучні оплески та свист), які колись придушували людей, котрі виступали відкрито за свободу. Це – я кажу відкрито – Віталій Максимов, хоча він мій однофамілець».

Спочатку боксер натякнув, що таке питання є провокацією.

«Зараз роблять все для того, щоб приліпити ярлики, щоб облити брудом і сказати: дивіться, які погані люди, а ми на їх фоні білі та пухнасті», – почав політик. – «Я сказав ті критерії, які є у нас. Якщо людина була в корупційних схемах, вона ніколи не буде в нашій команді. Якщо людина знищила свою репутацію, вона ніколи не буде в нашій команді. Ми будуємо нову державу. А ці критерії дуже важливі. Обливають брудом розповсюджують листівки, все, що не роблять і ще будуть».

Далі лідер «УДАРу» звернувся до народної мудрості, від якої «плавно» перейшов до комуністів.

«Я хочу сказати дуже гарне прислів’я. Кожен з вас хоче подивитися в майбутнє. Народна мудрість каже: хочеш заглянути в майбутнє людини – подивись у її минуле і знайдеш собі відповідь. Подивіться на ті партії, які багато років у політиці, які багато обіцяли і мали всі можливості, щоб втілити обіцянки. І нічого не відбулось. Якщо вони прийдуть до влади, ви зможете дати собі відповідь, відбудеться щось чи ні. Ми взяли на себе зобов’язання – ми робимо все для того, щоб змінити країну. Для цього ми ні за яких умов не будемо працювати з партією, яка знищила довіру людей, яка працює тільки на купку олігархів – це партія регіонів та комуністів».

Врешті Кличко запевнив, що за кожного кандидата відповідає особисто, власною репутацією, і завершив вітанням «Слава Україні!». Пояснити, за які заслуги генерал Максимов опинився у його команді, боксер так і не зміг.