Леоніда Шкробота призначено головним лікарем Тернопільського онкодиспансеру. Попередній керівник медичного закладу Шагін Бабанли пішов у відставку. Рішення про це прийнято департаментом охорони здоров’я Тернопільської обласної адміністрації.

онкодиспансерЗ недавнього часу це управління очолює Руслан Мостовий. Молодий лікар-гінеколог з Гусятина опинився на своїй посаді завдяки протекції сімейства Хоптянів. Саме з появою цього чиновника на посаді куратора медицини розпочалися дивні династійні призначення. Як і у головній “сім’ї” країни, ключові посади у медицині Тернопільшини переходять за “сімейним” принципом.

Ми розповідали, що посаду першого заступника головлікаря універстетської лікарні отримав син ректора медуніверситету Леоніда Ковальчука. Ще одне кадрово-династійне рішення Мостового – віддати посаду головлікаря онкодиспансера сину місцевого медичного “світила”, головлікаря психоневрологічної лікарні Володимира Шкробота.

Можливо, продовжувачі династій – непогані лікарі та керівники. Але чи мали у цьому випадку шанс позмагатися з ними за посади у відкритому конкурсі інші талановиті лікарі? Адже мова йде не про приватні клініки “професури”, а про державні медичні заклади, які фінансуються за державні гроші.