Активісти громадської організації «Ідея Нації» повідомили  про чергову провокацію зі сторони висуванців в депутати від політичної сили «Самопоміч».

самопоміч тернопіль скандалЗа словами представників ГО, днями вони розклеїли у спеціально призначених для цього місцях інформаційки про демократію та вибори.  У тексті жодним чином не згадувались ті чи інші політсили, втім кандидати від партії Андрія Садового вирішили, що таким чином їх «кришталево чисту» репутацію хотіли заплямувати. Справа в тому, що листівки місцями були наклеєні  поверх агітаційної реклами одного з висуванців – кандидата до Тернопільської обласної ради по округу №43 Романа Нитки. Вже за дві години до керівника тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексія Станька на особистий номер подзвонив обурений «самопомочівець» і в наказовому порядку сказав прибрати свої розклейки з його передвиборної реклами.

Коли ж громадський активіст відмовився слухати «поради» кандидата в депутати та зауважив, що жодну з політичних сил  ГО «Ідея Нації» не підтримує на виборах, то у слухавці почув лише щось на кшталт «Ви ще побачите. Чекайте!»

І таки дочекалися – після цієї розмови у форматі автодозвону на приватний номер Олексія Станька (що ніде не афішувався, а отже самостійно був роздобутий представниками «Самопомочі») почали надходити телефонні дзвінки від КП «Парк Загребелля» з вимогою прибрати листівки. При чому номер просто навмисно блокували – такі дзвінки поступали кожні дві хвилини, через що неможливо було ані подзвонити самому, ані додзвонитися до абонента.

Так як автовідповідач продовжував без упину  телефонувати, громадський активіст разом із членами ГО «Ідея Нації» вирішив розібратися в ситуації і самостійно навідатися до керівництва комунального підприємства.

Вже на місці активісти попросили у директора КП «Парк Загребелля» Павла Іванова пояснити в чому справа, що вони порушують, а ще показати хоча б одну листівку, де був вказаний особистий номер голови громадської організації. Натомість директор установи заявив, що він не на допиті, а отже нічого показувати чи пояснювати не зобов’язаний. Лише згодом він сказав, що, можливо, сталася якась помилка.

У таку брехню ніхто звісно не повірив, адже це, переконаний Олексій Станько, не що інше, як брудна політична гра «недополітиків».

Що цікаво, саме приміщення комунального підприємства було заклеєне агітаційною рекламою від «Самопомочі». Також знайшли політичну агітацію вищезгаданої політичної сили і всередині будівлі – на столах лежали стоси кольорових агіток.

– Це яскраво демонструє явну прихильність до певних кандидатів та підтримку політичної сили, що вони представляють, – каже голова тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексій Станько. – Та хіба КП не має працювати на благо громади? У цьому випадку ми побачили, як «ручне підприємство» використовує свої технічні засоби не за призначенням, а в особистих цілях. А щодо невдоволених представників «Самопомочі», то вони показали лише як вміють вирішувати власні політичні питання за допомогою своїх колег та товаришів. І це при тому, що вони ще не навіть стали політиками, що ж буде далі?

Активісти викликали на місце і правоохоронців та написали звернення, аби міліція розібралася із порушниками. Звісно, після цього ніхто листівок не прибирав, адже вони розміщувались лише у спеціально відведених для поклейки місцях. Однак, тернопільська «Самопоміч» на цьому не зупинилася – частину інформаційних повідомлень, що їх раніше розклеїли представники громадської організації просто зірвали, а поверх решти наліпили нові «агітаційки» вже інших кандидатів у депутати від партії Андрія Садового, пишуть Тернополяни

Чесні вбори? Ні, не чули…