За результатом опитувань, які проводилися на нашому сайті протягом останнього тижня, «вималювався» фаворит виборчих перегонів на 165 виборчому окрузі, до якого входять Зборівський, Козівський, Бережанський, Підгаєцький та Тернопільський район, а також села Почаївської зони.

Репела Петро, Батьківщина, округ 165З відривом у 10 % від своїх політичних опонентів лідирує Репела Петро Йосипович, за якого проголосувало 28%  – а це майже тисяча відвідувачів сайту.

За даними сайту ЦВК, Петро Репела народився та проживає у Козівському районі, працює головою Козівської районної ради та є представником партії ВО «Батьківщина».

Наступним у рейтингу, з підтримкою у 18%, після Репели йдуть самовисуванці О. Захарків та Н.Колодка. Варто зазначити, що висуванець Народного фронту Тарас Юрик набрав лише 12% голосів.

Динаміку в підтримці місцевих жителів демонструє і партія ВО «Батьківщина. Про це свідчать опитування, проведені громадською організацією «Прикарпатський центр політичних та євроінтеграційних досліджень». За їх даними, рейтинг партії ВО «Батьківщина» наздоганяє рейтинг новоствореної президентської партії.

Наразі відсоток підтримки «Батьківщини» на Галичині становить 16,2%. Відсоток підтримки партії президента на Західній Україні від початку виборчої кампанії продовжує знижуватися.