Голова обласної ради Олексій Кайда направив начальнику міліції, управління СБУ та прокурору області листи, у яких просить перевірити факт політичного тиску на представника «Свободи» у Підгайцях.

У листі повідомляється, що 13 жовтня поблизу приміщення Підгаєцької районної державної адміністрації близько 16 год відбулася бесіда першого заступника голови Підгаєцької районної державної адміністрації Михайла Рудого з начальником відділу управління праці та соціального захисту населення Підгаєцької РДА Ольгою Солятицькою, яка зареєстрована кандидатом в депутати до Підгаєцької районної ради від місцевого осередку Всеукраїнського об`єднання  «Свобода».

Під час бесіди Рудий в ультимативній формі погрожував Солятицькій звільненням з посади, якщо вона не зніме своєї кандидатури з виборчих перегонів, ідеться у зверненні голови облради.

Раніше Кайда заявляв про подібний факт політичного тиску на директора школи у Збаразькому районі. Проте, про реакцію правоохоронців на звернення голови облради наразі невідомо.