Під стінами обласної влади сьогодні знову зібралися тисячі представників малого і середнього бізнесу Тернополя, повідомляє прес-служба.Мітингуючі підтримали громадян з усієї держави, які сьогодні під стінами Верховної Ради України протестують проти впровадження нового Податкового кодексу, розробленого кабміном. Люди вважають, що кодекс у запропонованій урядом редакції знищить малий і середній бізнес, який є основою економіки кожної держави.

До мітингуючих вийшов голова обласної ради Олексій Кайда.

–         Обласна рада підтримує ваші справедливі вимоги не приймати Податковий кодекс, який є замахом на економіку держави. Сесія обласної ради, як і обіцяли, прийняла рішення та  надіслала звернення до керівництва держави, у якому підтримала ваші вимоги  та висловила своє негативне ставлення до нав’язуваного урядом Податкового кодексу. Даний новостворений документ не тільки знищить малий і середній бізнес, а й спровокує величезні дефіцити місцевих бюджетів, які тримаються на такому бізнесі. Держава, яка не може сама забезпечити своїх громадян роботою, повинна сприяти їм облаштовувати для себе та інших робочі місця, а не діяти навпаки – створювати підприємцям перешкоди , – сказав, звертаючись до учасників мітингу, Олексій Кайда.

Протестні заходи проти Податкового кодексу нині відбуваються під стінами Верховної Ради України та в усіх обласних центрах держави, передає прес-служба