Прес-служба ВО “Свобода” спростовує наявність у нардепа Кайди дорогого позашляховика.

Олексій КайдаУ деяких інтернет-виданнях з’явилися публікації про те, що Олексій Кайда «обжився новим позашляховиком «Lexus LX 570» з номерним знаком ВО 5555… за мільйон гривень».

 «Прикро, що тернопільські ЗМІ беруть участь у чиїхось брудних іграх та розміщують інформацію, не перевіривши її, бідкається Олексій Петрович.

“Наголошую, що я ніколи не мав машини марки «лексус». Я їжджу на «субару» 2007 року сріблястого кольору. Після появи публікацій мені вдалося з’ясувати в управлінні ДАІ, що авто з номерами ВО 5555 належить одному з фермерів Тернопільщини. Цю інформацію представники ЗМІ можуть легко перевірити в державтоінспекції», – зазначив Олексій Кайда.

Замовників інформації про джип нардеп знайшов серед чиновників ОДА, які так мстяться йому за “принципову позицію щодо роздачі землі поблизу біатлонної бази в Підгородньому та недопущення зберігання з грубими порушеннями робіт Іоана Георга Пінзеля у ТРЦ “Подоляни”. Як відомо, ініціаторами розміщення безцінних скульптур в торговому комплексі Василя Чубака є заступник голови ОДА Петро Гоч і сам Валентин Хоптян.

На фото: Нардеп Кайда обурився, бо не має дорогого джипа.