Народний депутат України Олексій Кайда прокоментував недавні повідомлення про вже окреслений маршрут нової траси на біатлонній базі у Підгородньому. Він вважає це “черговою дурістю” голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна.

Кайда і ХоптянНагадаємо, що у минулу п’ятницю заступник голови ТОДА Юрій Желіховський зібрав нараду щодо вирішення проблеми навколо тренувальної бази у Підгородньому. На цю подію запросили представників спорту, земельників, спеціалістів з управлінь архітектури та екології, а також лісників. Всі вони погодили аспекти майбутніх робіт. Вже через два тижні мають бути перші напрацьовані документи – два окремих кошториси на трасу і стадіон. На цю нараду Олексія Кайду, як президента обласної федерації біатлону чи нардепа, не запросили.

«Навіщо будувати нову трасу, – прокоментував останні події Олексій Кайда, перебуваючи у Сумах зі своєю дружиною біатлоністкою Оленою Підгрушною. – Можна було всього лиш розширити існуючу трасу і стрільбище. І потратити для цього набагато менше грошей. Але якщо обласна адміністрація йде на такі кроки, ви уявіть, які ж там люди отримали наділи. Там що, Прем’єр-міністр буде будуватися? Що, не можна просто відмінити розпорядження цього злодія, який їх підписав? Можна припустити – там замішані силовики, судді, міліція. Подивимося, хто там буде будувати свої будинки через рік-два. Не можна йти на такі кроки заради прихотей силовиків-чиновників!».

Олексій Кайда у масштабному будівництві нової траси і стадіону у Підгородньому побачив абсурдність політики Валентина Хоптяна. І навів аналогії з потраченими величезними коштами на придбання «плазмінних тілівізорів» всім школам області та встановлення вуличного освітлення у всіх населених пунктах. Останнє зараз функціонує зі значними перебоями.

«Це дурні прихоті Хоптяна, – продовжив Кайда. – Бо йому десь приснився політ у космос, де він побачив освітлену Тернопільську область. Потім захотів «побухати» з мєнтами, і потрапив у смертельну ДТП для випадкових людей. Це старі совєцько-комсомольські звички – спочатку створити проблему, а потім вирішити. Потратити величезні гроші на власні байки. Губернатор заявляє про найбільший вал зерна. Та це не вал зерна, а найбільший вал дурості. Всі підприємці та фермери хрестяться, щоб Хоптяна забрати вже з області. Тепер я розумію, чому Кабмін нам гроші на область не дає! Адже вони і так потраплять до таких підприємців, які ремонтують сьогодні перинатальний центр у Тернополі. Вже зафіксовані порушення на 170 тисяч. А насправді цю суму можна помножити ще на десять!».