Лише п’ять вільних місць залишилося в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги у Тернополі. Загалом там перебуває 39 пацієнтів, троє із них у важкому стані та потребують кисневого забезпечення.

Інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги заповнене на 80%. Про це повідомив директор закладу Ярослав Чайківський. Більшість пацієнтів — у стані середньої важкості.

“У разі поступлення великої кількості пацієнтів, ми будемо змушенні шукати місця, де їх розмістити. Зараз із 50 ліжок 39 зайнято. Перебуває 37 хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19, а також два пацієнти з підозрою. Троє пацієнтів — у важкому стані, потребують кисневого забезпечення. Інші пацієнти — у стані середньої важкості”.

На засіданні міського оперативного штабу вирішили переформувати лікарню швидкої допомоги у госпіталь з надання допомоги хворим на коронавірус. Через значну кількість інфікованих планову госпіталізацію до міських лікувальних закладів вирішили обмежити.
В інфекційному відділенні міської дитячої лікарні перебуває четверо хворих, з них двоє дітей з підтвердженим діагнозом COVID-19. Стан – середньо-важкий. Ще 8 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.
Щодо районних лікувальних закладів, то вони заповнені хворими на коронавірус на 18%. Втім, важких хворих переважно госпіталізують до обласного центру.

Софія Романська

Читайте на цю тему:

Понад тисяча мешканців Тернопільщини подолали коронавірус

Епідемія коронавірусу набирає обертів. Чи зупинятимуть громадський транспорт?