Фінансових порушень на 82,5 тис. грн. виявили працівники контрольно-ревізійного управління виявили Тернопільській міській комунальній стоматологічній поліклініці

Ревізори, за даними прес-служби КРУ у Тернопільській області, встановили, що внаслідок не нарахування заробітної плати у подвійному розмірі за святкові дні, неправильного розрахунку заробітної плати за час відпустки та надбавок та переплати внесків до Пенсійного фонду було завдано збитків на 28 тис. грн.
Ревізією також встановлено покриття видатків спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду кошторису (оплата комунальних послуг, спожитих відділом, який займається наданням платних послуг), що призвело до незаконних витрат коштів загального фонду кошторису установи на 41 тис. грн. та завищення потреби в бюджетних коштах на 9,2 тис. грн.
Крім цього, внаслідок завищення вартості ремонтно-будівельних робіт, виконаних підрядником тут зайво сплачено 3,6 тис. грн.
За результатами ревізії на посадових осіб складено три протоколи про адміністративні правопорушення, про її результати поінформовано прокуратуру Тернополя.  До установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.