Квартирного злодія затримали нещодавно працівники тернопільського міського відділу міліції. На рахунку підозрюваного низка крадіжок з приватних помешкань.

Маючи за плечима декілька судимостей, 23-річний тернополянин не квапився забути кримінальне минуле та розпочинати нове життя.

Об’єктом злодіянь крадій обирав приватні садиби в одному з мікрорайонів міста. Вигадав нехитрий, проте дієвий план для проникнення в чужі оселі. Стукаючи у двері помешкань, перевіряв, чи є хто з власників удома. Якщо господарі відчиняли двері, хитрий злодій, представляючись студентом, цікавився орендою житла. Врешті, знаходив будинок, мешканці якого не подбали про безпеку, а той легковажно залишали відчиненими кватирки. Зловмисник легко відчиняв вікно, виймаючи з рами скло. Тоді проникав всередину та обкрадав помешкання. Лиходій орудував серед білого дня, тому, аби не привертати уваги, привласнював, здебільшого, лише ті цінності, які можна в кишеню заховати: золоті вироби та готівку. Набивши кишені чужим добром, непоміченим покидав місце злочину. Готівку молодик витрачав на власні потреби. Коли гроші закінчувались знову йшов на промисел. У такий спосіб злодій обікрав вісім помешкань. Невідомо скільки ще жителів потерпіли б від спритного домушника, якби правоохоронці не зупинили його злодіяння. Зловмисника арештовано. За фактом злочину порушено кримінальну справу. Правоохоронці перевіряють причетність затриманого й до інших подібних злочинів, повідомляє сайт УМВС