Через кілька місяців жителям краю знову перераховуватимуть субсидії. Також соціальна інспекція проводитиме перевірки, якщо виявлять приховані доходи, доведеться повертати вже виплачені субсидії. Не призначатимуть їх також у тому випадку, якщо родина упродовж року щось купувала вартістю п’ятдесят тисяч гривень.

тарифи, ціни, платіжки, комунпослугиНині в області субсидіями користується майже двісті тисяч жителів. Кількість користувачів ще може зрости майже на сорок тисяч, – кажуть у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації. Жителям краю радять з оформленням субсидій не зволікати.

«Зазвичай, найбільше людей звертається за субсидіями на початку опалювального сезону. Проте ми радимо звертатися якнайраніше, таким чином можна буде уникнути черг та раніше оформити субсидію та користуватися нею. Нагадаю, призначається субсидія з місяця звернення. На сьогодні субсидіями користується в області 194 тисячі жителів області. Цифра відчутно може зрости з початком опалювального сезону. Після дванадцяти місяців користування субсидією, проводиться перерахунок. Ця процедура відбувається автоматично. Звертатися треба лише в тому випадку, якщо у квартирі змінилася кількість зареєстрованих осіб. Важливо також повідомляти всі види доходів. Бо в області є випадки, коли через приховані доходи доводилося повертати субсидію, якою користувалися упродовж року. Якщо ви зробили покупку вартістю п’ятдесят тисяч гривень цього року, то наступного не зможете користуватися субсидією. Відповідні заяви можна буде подавати аж через рік», – роз’яснює директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський.

Якщо у призначенні субсидії відмовили, повторний раз радять звертатися через рік.