Виконком тернопільської міськради в особі Романа Заставного, управління транспорту та зв‘язку Тернопільської міської ради в особі в.о. начальника управління Степана Фронца підписали меморандум про співпрацю з перевізниками, які надають послуги міським пасажирським транспортом загального користування.

Це було зроблено для більш повного забезпечення потреб пасажирів-пільговиків та у зв‘язку із недостатнім та несвоєчасним фінансуванням перевезень пільгових категорій населення з державного бюджету.

Враховуючи скрутне становище соціально-незахищених верств населення та їх звернення тепер наступні перевізники – ВАТ «Тернопільске АТП 16127», ТОВ «АТК «Еталон», ТОВ «Менс-авто», ТОВ « Мега-сервіс», ТОВ «Авто-Сервер», ТОВ «Назар-Транс», КП «Міськавтотранс», згідно укладеного Меморандуму, зобов‘язані не обмежувати перевезення інвалідів, ветеранів війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС 1-2 категорій, а також запровадити роботу «соціальних» автобусів в звичайному режимі руху на таких маршрутах № 6, 7, 11, 14, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 30, 31, 37.