П’ятьом лауреатам конкурсу «Людина року-2012» минулої суботи в Старому замку вручили почесні нагороди. Їх отримали голова наглядової ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» Герой України Петро Гадз, генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський, головний лікар лікарні №2 Тернополя Віктор Кміта, начальник лікарні з поліклінікою сектору медичного забезпечення УМВС України в Тернопільській області Віталій Апостолюк та заступник тернопільського міського голови Леонід Бицюра.

Вручаючи нагороди відомим у краї керівникам-аграріям, член журі конкурсу Василь Коломийчук відзначав їхній високий професіоналізм, новаторство, сучасні підходи до ведення аграрного бізнесу. Адже, скажімо, в «Бучачагрохлібпромі» середній річний надій на корову вже сягнув 6800 літрів молока. Високі тут й інші показники.

Дякуючи за нагороду, Герой України Петро Гадз сказав, що вона його дуже зворушила. Адже це визнання краян, рідної землі, дуже дорогої для нього. Тут народилися його батьки, діди і прадіди. «І ми будемо робити все, щоб рідне Тернопілля процвітало, — сказав Петро Іванович. — Посадимо сади, налагодимо переробку. Я бачив у Америці сад, що розкинувся на 2350 гектарах. Ми додамо ще трохи — і матимемо найбільший сад у світі».

Не шкодував добрих слів медикам, що удостоїлись звання людини року-2012, голова журі, ректор медуніверситету Леонід Ковальчук. Медицина, за його словами, дуже важка справа. І хочеться, щоб наша держава міцно стала на ноги, тоді менше проблем буде й у медицині.

А от наймолодший із лауреатів конкурсу «Людина року-2012» заступник міського голови Леонід Бицюра переконаний: треба працювати над собою, над рідним містом, щоб воно мало перспективу.

Члени журі, представники засновників конкурсу спортивно-мистецького клубу «Моя Україна» та газети «Вільне життя плюс» — побажали усім його лауреатам нових досягнень у праці, втілення в життя амбітних планів і всіх гараздів у житті.

Джерело: “Вільне життя