У Тернополі вперше провели конкурс «Феєрія новорічного міста». Він тривав майже місяць і ось наприкінці новорічно-різдвяних свят названо імена переможців. За словами міського голови Сергія Надала, найкращих обирали в трьох номінаціях.


«Феєрія міста, де вибрано найкращу ялинку, де вибрано найкраще прикрашення вітрин і фасадів будинків і будівель. Три домінанти, кожен з яких отримає по одній тисячі гривень. Я думаю, що це буде тепер постійною практикою і ми зможемо на майбутнє до цього залучати не лише підприємства, організації, заклади громадського харчування, магазини, а й всіх тернополян», – сказав мер.

Переможцями у номінаціях «Настрій, дарований серцем», «Карнавал прикрас» та «Зелена модниця» стали – ресторан «Галич», магазин-ательє «Територія взуття» та Фабрика меблів «Нова», відповідно.

«Чесно сказати, я не здивувався, що ми перемогли. Ці гроші передамо чи дітям-сиротам, чи бідним. Гроші ми потратимо на благодійність», – зауважив директор приватного підприємства Фабрика меблів «Нова» Йосиф Фенц.

Додамо, що загалом змагались у креативності та оригінальності понад пів сотні учасників. Крім головних призерів, понад 20 підприємств отримали відзнаки від мерії.

На фото: Ресторан “Галич”