Серед тих громадян, які підтримують новий Майдан, 38% вважають, що його очолити може Ю.Тимошенко, 20% – А.Яценюк, 15% – О.Тягнибок, 14% – В.Кличко, 8% – А.Гриценко, 8% – інші політики. Разом з тим, 13% відповіли, що жоден з політиків не може очолити новий Майдан, 16% – не визначились.

Про це свідчать результати дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», які оприлюднило Гал-інфо.

Ю.Тимошенко визнана як найбільш ймовірний лідер нового Майдану у всіх без винятку регіонах, найбільше – на Заході, найменше – на Півдні.

Разом з тим прибічники кожної з партій хотіли би бачити на Майдані, передусім, лідера тієї партії, яку вони підтримують. Тим не менше майже кожен п’ятий прихильник Свободи, УДАРу та Фронту змін бачать серед лідерів нового Майдану Ю.Тимошенко. Менше всіх хотіли би бачити лідера Батьківщини на цьому місці прибічники Громадянської позиції та КПУ.

Довідка.

В опитуванні взяло участь 2 000 респондентів віком від 18 років і старші. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% – не більше 2%, для значень близьких до 10% – не більше 1,3%, для значень близьких до 5% – не більше 1%. Терміни проведення дослідження: 30 березня – 9 квітня 2011 р.