За дорученням міського голови Романа Заставного проведено перевірку приміщень гральних автоматів на предмет дотримання діючого законодавства.

Зокрема, обстежено приміщення гральних автоматів на вул. Монастирського, 42, вул. Руській, 54, вул. Збаразькій, 2. вул. Карпенка, 14, майдані Перемоги, 4, вул. Мазепи, 24 «Нугабест» та на Привокзальному майдані.

Як повідомили в інспекції по роботі з правоохоронними органами міської ради, у ході перевірки виявлено та задокументовано факт порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», а саме проведення спортивних змагань з покеру за адресою вул. Монастирського, 42 без необхідного ліцензування. За відсутністю в діях приватного підприємця ознак злочину, кримінальну справу не було порушено, а притягнуто до адміністративної відповідальності згідно Ст. 164 Конституції України про адміністративні правопорушення.

Інших порушень під час проведеної перевірки не виявлено, повідомляє сайт міськради. Ось як розпрекрасно у цій сфері в Тернополі (ред)