Авторитетний тижневик “Коментарі” підвів підсумки розвитку областей за підсумками півріччя. Нагадаємо, що рейтинг визначається на підставі статистичних даних і розставляє керівників областей у відповідному рейтингу.

.

Відзначимо, що рейтингові акції Тернопільщини знову пішли вгору. З сімнадцятого місця після першого кварталу наш край перемістився на 16-те. Це свідчить не тільки про позитивну динаміку розвитку області, а й про певні господарські задатки тернопільського намісника Януковича Валентина Хоптяна. Для порівняння його попередник – Михайло Цимбалюк – “змінусував” Львівщину на 11 місь – з 12 на 23-тє місце.

За підсумками півріччя Тернопільщина стала четвертою за темпами приросту зайнятості, п’ятою – за темпами будівництва нового житла та скороченням заборгованості з оплати ЖКП. Водночас найпровальнішими напрямками в роботі намісника Януковича і  його команди є низькі темпи зростання обсягу реалізованих фінансових послуг та низький оборот роздрібний оборот роздрібної торгівлі.

Такі відносні успіхи в роботі, а також надійний “дах” в столиці, дозволяють Валентину Хоптяну сподіватися на можливий кар’єрний ріст. В кулуарах продовжують ширитися чутки про можливе переведення  керівника області на роботу в Київ або ж  на аналогічну посаду в рідну Хмельниччину.

Іван Сірий