Тижневик “Коментарі”  оприлюднив традиційний щоквартальний рейтинг діяльності голів обласних адміністрацій. Цього разу підводилися підсумки 1-го кварталу 2011 року.

 .

Вперше за період Януковича   Тернопільщина перемістилася в символічну середину рейтингу. За підсумками першого кварталу 2011 року наша область розділила з Києвом 17-18 місця. Порівняно з 23-тим місцем наприкінці 2010-го року це виглядає справжнім проривом, адже протягом минулого року ні губернатор Сухий, ні губернатор Цимбалюк не змогли “підняти” рейтингові показники вище 22-23 місць. Звичайно, ці відносні  успіхи мають “віртуальний” характер, бо враховують суто статистичні показники. Хоча тепер Валентин Хоптян має чим похвалитися на фоні діяльності попередників. Теперішній намісник Януковича старається, щоб його слова не розходилися з справами. Широко розпіарена закупівля телевізорів для сільських шкіл дійшла до кожного села, а процес забезпечення освітлення вулиць незважаючи на дороговизну робіт триває в кожному районі. Цікаво, що заради виконання своїх обіцянок Хоптян не боїться йти на публічну критику тих, хто брав на себе зобов’язання допомогти йому. Мова не тільки про підлеглих, які в силу служби мусять тягнути “чиновницьку лямку”, а й, наприклад, керівництво міста. На останній колегії облдержадміністрації намісник Януковича досить жорстко пройшовся по “свободівській” вертикалі. Йому не подобається, що керівництво міста “заховало в довгу шухляду” його ідеї про льодовий палац та “басєйн на 50 метрів”. Досі, наприклад, не виділені земельні ділянки під згадані проекти.

Нагадаємо, що  рейтинг  тижневика  «Коментарі» складено на основі порівняння діяльності губернаторів більш, ніж за 20 критеріями – від економічних і соціальних до демографічних та екологічних – виключно на основі офіційних даних Держкомстату.