Тернопільський обласній державній телерадіокомпанії рекомендовано збільшити кількість ефірного часу для радіо та телевізійних просвітницьких дитячих програм гуманістичного спрямування. Відповідне доручення дав голова ОДА під час наради у Підволочиську.

Як повідомили у прес-службі обладміністрації, губернатор також доручив відповідним службам активізувати роботу з профілактики правопорушень та дитячої злочинності, інших негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі.

На думку керівника області, доцільно організувати роботу мобільних консультаційних пунктів соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з додатковим залученням працівників підрозділів кримінальної виконавчої інспекції в навчальних закладах області. Роботу цих пунктів буде спрямовано на попередження негативних проявів серед неповнолітніх, зокрема, профілактики тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, психотропних і наркотичних засобів та їх аналогів, дитячої бездоглядності і безпритульності, вчинення дітьми правопорушень та злочинів, рецидивної злочинності.