Створення робочих місць є одним із головних завдань влади.

Хоптян поїхав на рандеву з ЯнуковичемНа цьому Президент Віктор Янукович наголосив під час зустрічі з головою Тернопільської обласної адміністрації Валентином Хоптяном, інформує прес-служба Глави держави.

«Серйозні завдання сьогодні перед краєм. Одне із найголовніших – це створення робочих місць із нормальною, в перспективі, європейською заробітною платою», – сказав Хоптян, розповідаючи про питання, які обговорювалися під час зустрічі з Президентом.

Він зазначив, що для реалізації цієї мети необхідно залучати інвестиції, будувати сучасні підприємства, «які виробляли б конкурентоспроможну продукцію, яка реалізовувалася б на європейських і на світових ринках».

Голова Тернопільської ОДА також доповів Главі держави про результати роботи області торік. Зокрема, щодо економічного, соціального розвитку, реалізації соціальних ініціатив Президента.

«В області є ціла низка позитивних зрушень. Область динамічно розвивається в економіці. І я хочу сказати, що за 3 роки область із 26 місця за рейтинговими показниками закріпилася в десятці. Це добре, і сьогодні головне – продовжити», – резюмував він.