Випадкові знайомства – частина студентського життя, особливо, якщо вчишся у чужому місті. У жителя села Зеленче Теребовлянського району теж було чимало разових знайомих. Але один з них виявився з кримінальними замашками.
Здибалися студент з випадковим знайомим в міському парку. Зустріч вирішили відзначити. Але спільних тем для розмов не знайшли. Тож тернополянин став нападати на студента. Спочатку словесно, відтак, в хід пішли кулаки. Розуміючи, що з місцевими краще не зв’язуватися, житель Теребовлянщини хотів, як мовиться, вступитися з кроку, але нападник схопив його за куртку і став наносити удари. Потерпілому таки вдалося викрутитися з рук кривдника, проте в останнього залишився верхній одяг студента. Тернополянин, либонь, тільки й цього чекав: обнишпорив кишені, вийняв мобільний, гроші, банківську картку. Намір привласнити чуже був очевидний. Адже зловмисник одразу відімкнув телефон, а гроші пішов витрачати.
Потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців. Міліціонери затримали підозрюваного. З’ясувалося, молодик вже не вперше має проблеми із законом. У свої 24 вже встиг понести покарання за пограбування, повідомляє сайт УМВС