Голова обласної ради засуджує зраду урядом та більшістю у Верховній Раді європейського вибору України, – повідомляє прес-служба обласної ради.

Василь Хомінець, голова обласної ради«Уряд знову ввів в оману своїх громадян. Упродовж тривалого часу, переконуючи народ у невідступності шляху України до Європейського Союзу, обіцяючи виконати усі необхідні вимоги, в останній момент, прикриваючись російським шантажем, керівництво країни відмовляється від підписання такого очікуваного українцями документа, тим самим відбирає європейське майбутнє не лише від нинішнього покоління українців, а й від наших дітей. Вважаю це недопустимим. Ми, українці – європейська нація, своєю ментальністю, своїм життєвим
укладом, прагненням до демократичних цінностей – ми європейці. Переконаний раптова зміна цивілізаційного вибору очільниками держави є зрадою народу України, адже народ обрав Євросоюз.

Як керівник найбільшого представницького органу області підтримую вибір краян – Україна в товаристві вільних європейських держав”, – каже Василь Хомінець.