Головний радикал Тернопільщини виходить з під крила порошенківців?

13/06/2018 0
Розмір тексту:

Досі найбільш вірний та слухняний сателіт партії влади ляшкіст Богдан Яциковський наважився на власну гру.

Політик, який в останні роки плекав свою кар’єру на конструюванні своїх стосунків  з місцевою вертикалю Порошенка у надії, що та допоможе здобути “значок” народного депутата у Збаразькому виборчому окрузі, різко змінив свій курс.

При причини, які його спонукали до цього, можна тільки здогадуватися. Однак ,як вдалося дізнатися з інсайдерських джерел, частково вплив на це мав нардеп Ігор Мосійчук, який є партійним куратором тернопільських радикалів.

Перший невидимий загалу конфлікт з владою виник під час буремної сесії облради, коли затверджувався перспективний план. І хоч Яциковський спрямував свою енергію на підтримку намагань майбутньої Білецької громади та критикував виключно “Свободу”,  було зрозуміло, що він цим ламає таємні плани тих, хто до останнього часу вважав його своїм сателітом.

Кілька днів потому Яциковський несподівано розродився у facebook гнівним дописом на адресу БПП.

Радикала обурили невинні білборди на дорогах в північних районах області, на яких партія влади звітує про залучені в область бюджетні кошти.

“Настільки просто приписати собі неіснуючі заслуги, показати неповагу і зверхність перед самими ж людьми, які все бачать! – пише Яциковський. Але насправді мешканці написали звернення Радикальній партії Олега Ляшка, яка потім і вибила гроші на ремонт двох дитсадків та лікарняної амбулаторії”.

Тут ми трохи пояснимо. Справа в тому, що раніше в рамках “партнерства” влада мовчазно реагувала на самопіар радикала, який, володіючи інформацією про спрямування коштів на ті чи інші об’єкти,  оперативно інформував про власні досягнення у цих питаннях.

Тепер, схоже, бажання порошенківців грати таке “кіно” вичерпалося і вони вирішили нагадати, хто є в області влада і хто має монополію на висвітлення успіхів.

Натомість Яциковський наразі залишився без впливових в області союзників.  “Свобода” не пробачить ні намагання залізти на округ Головка, ні “тролінгу” міста під час затвердження перспективного плану. Ще більш складні стосунки у Яциковського з Деревляним. Вождь тимошенківців затаїв  особисту образу за закиди на свою адресу під час сесійних засідань. Також не дає шансів на відновлення контактів топтання радикалів на електоральному полі “Батьківщини”.

Вступивши у війну проти всіх, Яциковський має всі шанси залишитися на політичній самоті. Натомість Мосійчук, наробивши гвалту, поїхав до Києва…

Хоча оптимізму Богдан не втрачає. “Побачимо, – пише він, коментуючи білборди БПП. – Добре сміється той, хто сміється останнім”.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...