Новому начальнику міського відділу внутрішніх справ Олександру Хілюку не вдалось після 22 години купити у Тернополі алкогольні напої. Про це головний міліціонер повідомив сьогодні на сесії міськради, відповідаючи на запитання, як у місті правоохоронці виконують рішення депутатів про заборону продажу алкоголю в нічний час.

Олександр Хілюк також повідомив, що на сьогоднішній день міліцією порушена справа щодо підприємця, магазин якого розташований біля залізничного вокзалу, про продаж горілки після 22 години. Крім того, за аналогічне порушення складено п’ять протоколів і на інших суб’єктів господарювання.

Сьогодні начальника міської міліції Олександра Хілюка було включено до складу виконавчого комітету міської ради замість колишнього керівника Андрія Матрифайла. За це рішення проголосувало 43 із 49 присутніх у залі депутата. А ось начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Петра Якимчука до складу виконкому не ввели. Більшість депутатів це рішення не підтримало. «За» було лише 15 народних обранців.

До слова, міський голова запропонував закінчити роботу сьогоднішньої сесії до 12.00 години (у порядку денному – понад 120 питань). Оскільки о 12.30 на міському стадіоні відбудеться фінал XI чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів. У футбольному поєдинку зійдуться ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (Тернопільський педагогічний університет) та ФК «Університет» (Чернівецький національний університет).